pakrovimas
TY01-090E, nešiojamas mažas gaisro gesinimo įtaisas, paprastas naudoti, greitas atsakas
Kilmės vieta: Guangdong, Kinija
Gamintojas: TENYU
Modelio numeris: TY01-090E
Spalva: violetinė
Medžiaga: ABC sausi milteliai
Prekės svoris: 0,31KG
Produkto pavadinimas: Nešiojamas gaisro gesinimo įtaisas
Dydis Skersmuo: 105 mm * 90 mm
Svoris: 0,32 mm reakcijos laikas
: 0,31 Kg
. 3s
Galiojimo laikotarpis: 5 metai
  • TY01-090E
  • TENYU
Prieinamumas:
Kiekis:
facebook bendrinimo mygtukas
„Twitter“ bendrinimo mygtukas
linijos bendrinimo mygtukas
wechat bendrinimo mygtukas
linkedin bendrinimo mygtukas
„Pinterest“ bendrinimo mygtukas
„WhatsApp“ bendrinimo mygtukas
bendrinti šį bendrinimo mygtuką
Produkto savybė:
  5. Visiškai užgesinus gaisrą, išvalykite vietą dulkių siurbliu ar kitais įrankiais.
H293279cebd5047978ebe5aa4229437155
Reikalavimai reikalauja dėmesio:
  3. Tyčia nemeskite ir neuždegkite automatinio gaisro gesinimo kamuoliuko.
  4. Pasirinktinai sugadinti, išmontuoti, keisti gaminį draudžiama.
H600a8def75fc41f88b44264659efe2d8A
H08316c2a74d34e2aaf3089713f40ebfbS
Montavimo instrukcijos:
* : kabantį gaminį galima pakabinti tiesiai į tikslinę padėtį.
1 būdas: montavimas ant sienos.
  3. Saugiai uždėkite automatinį gaisro gesinimo rutulį ant laikiklio rodykle žemyn.
H27e22ed2b7e545e6912d31c37e933880S
2 būdas: montavimas ant lygaus paviršiaus.
  1. Padėkite laikiklį tikslinėje vietoje  ant lygaus paviršiaus;
  2. Saugiai uždėkite automatinį gaisro gesinimo rutulį ant laikiklio rodykle žemyn.
He9f8b92f24e149a0b2bfc2faacbf2637k
Hfb7def81c2a54856be282bf9ec0c987d6
Hd3a53916ef10431897ec5e8d7540cd2aw
Hf3f157df93d24f2c817c1364384c7286F